Sinegram AMİGA & CPC
Mary Queen of Scots izle

Mary Queen of Scots

Seyirci Oyu:
3.7 10 3 (3 kişi oy verdi)
Yapım Yılı
:
2018
Yönetmen
:
Süresi
:
Bilgi yok
Orijinal Adı
:
Mary Queen of Scots
Senarist
:
Ülke
:
İngiltere
IMDb Puanı
:
0.0
 
 
Sorun nedir?
 
Mary Queen of Scots Film Açıklaması

Şu Büyük Britanya meselesi çok karışık geliyor bana, bunlar bazı organizasyonlara kendi ülkeleri ile katılıyor, İngiltere, İskoçya, Kuzey ve Güney İrlanda, Galler vs. Sonra olimpiyatlar falan oluyor, bakıyorsun Birleşik Krallık adını alıyorlar, bazen de Büyük Britanya oluyor bu adamların adı. Kim bağımsız, kim ne kadar bağımlı karman çorman. Kaldı ki bir de İngiliz Devletler Topluluğu diye bir hikaye var. Kanada, Avusturalya bile İngiltere'den gelen vali ile yönetiliyor. Bilen anlatsın lütfen :)

Fİlmimiz, kuzeni olan İngiltere Kraliçesi 1. Elizabeth'i devirmeye çalışan İskoç Kraliçesi Mary'nin yakalanıp idam edilmeden önce hapiste yıllarnı geçirmesi ekseninde ilerliyor. ve İlgi çekeceği kesin bir biyografi draması.

2018 yılında vizyona girecek olan film izlemek için 1 Kasım'ı beklememiz gerekiyor. Filmi full bir şekilde ve indirmeden Türkçe izleyebileceğiz.

Mary Queen of Scots Filmini Nasıl Buldun?
 • Efsoydu!
  38%
 • Koptuk!
  9%
 • Bayıldım!
  5%
 • Bayağı İyi!
  9%
 • Ben Şok!..
  5%
 • Bu Ne Ya..
  5%
 • Hiç Olmamış
  34%
Mary Queen of Scots Film İzleyenlerden Eleştiriler
 • Olumlu
 • Olumsuz
Olumlu 0 Eleştiri
Film izleyenlerden hiç olumlu eleştiri yok.
Olumsuz 0 Eleştiri
Film izleyenlerden hiç olumsuz eleştiri yok.
Mary Queen of Scots İzleyici Yorumları
 • Şükrü 26.01.2019 15:17
  Merhaba
  Şu olayı anlatmaya çalışayım, şimdi orada başlıca iki büyük ve man adası gibi küçük adalar var genel adları ise britanya adaları. İki büyük adanan küçük olan irlanda adası , büyük olan büyük britanya adasıdır. Büyük britanya adasında üç ülke bulunuyor , bunlar; Galler Ingiltere ve Iskoçya bu üç ülke birleşerek Büyük Britanyayı oluşturuyor. İrlanda adasına gelirsek burada Kuzey İrlanda ve İrlanda Cumhuriyeti var . Büyük Britanyaya Kuzey İrlandayı da ekleyince Birleşik Krallık oluşuyor. Man adası da Birleşik Krallığa bağlı. İrlanda Cumhuriyeti yani Güney İrlandanın Birleşik Krallik ya da Büyük Britanya ile ilgisi yok. İngiliz Milletler topluluğuna gelince de şöyle bi durum var eski ingiliz sömürge ülkelerini manevi olarak kraliçe elizabeth yönetiyor ve o yerlerin sahibi konumunda (jamaika avustralya kanada vb.)
  0
  0
Sinegram adlı sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız, telif ispat eden belgeler ile birlikte [email protected] adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
film izle